O společnosti Novinky Akce Reference Podporujeme Kontakt Kariéra Mapa stránek Ke stažení Náměty a připomínky
Opravné malty Geolite® > Tekuté (samonivelační) malty

GeoLite®Magma

[Zaslat ceny tohoto výrobku: Místo dodání (požadavku) Čechy / Morava]

GeoLite®Magma

Certifikovaná ekokompatibilní minerální geomalta na bázi produktu geopojiva s krystalickou reakcí, pro pasivaci, opravu a monolitickou konsolidaci konstrukcí z degradovaného betonu, ideální pro GreenBuilding. Velmi nízký obsah petrochemických polymerů, neobsahuje organická vlákna. Rozlévatelná, normální tuhnutí.

GeoLite® Magma je zalévací geomalta pro pasivaci, obnovení a zpevnění vyztužených betonových konstrukcí, jako jsou nosníky, sloupy, desky, podlahy, chodníky, a infrastruktur, jako jsou mosty, viadukty, a pro kotvení a připevnění kovových prvků.

Opravné malty Geolite® > Tekuté (samonivelační) malty

GeoLite®Magma 20

[Zaslat ceny tohoto výrobku: Místo dodání (požadavku) Čechy / Morava]

GeoLite®Magma 20

Certifikovaná ekokompatibilní minerální geomalta na bázi produktu geopojiva s krystalickou reakcí, pro pasivaci, opravu a monolitickou konsolidaci konstrukcí z degradovaného betonu, ideální pro GreenBuilding. Velmi nízký obsah petrochemických polymerů, neobsahuje organická vlákna. Rychleschnoucí do 20 min. Tekutá v šedé verzi. S variabilní reologií (tixotropní – tekutá) v černé verzi.

GeoLite® Magma 20 je tekutá geomalta pro pasivaci, obnovu a zpevňování železobetonových struktur a infrastruktur tam, kde je požadováno rychlé uvedení do provozu, jako například průmyslové a letištní podlahy, dálniční spoje, chodníky, a pro ukotvení a upevnění poklopů, jímek, plotů, dopravních značek a ochranných bariér.