O společnosti Novinky Akce Reference Podporujeme Kontakt Kariéra Mapa stránek Ke stažení Náměty a připomínky
Smykové výztuže proti protlačení u sloupů > Uložení spodní

Schöck Bole® - F

[Zaslat ceny tohoto výrobku: Místo dodání (požadavku) Čechy / Morava]

Schöck Bole® - F

Pro použití v prefabrikovaných konstrukcích.

Osazení do výztuže filigránových desek v prefách. Vhodné při strojním kladení výztuže. Jednotlivé trny se vsazují do předem uložené plastové lišty.

• Plastové lišty s pozicemi pro vsazení jednotlivých trnů ve variantách dle požadavku statických výpočtů
• Jednotlivé trny se vsazují po položení veškeré výztuže
• Krytí výztuže 20, 25 a 30 mm
• Možnost předzásobení

Bodově podepřené stropní desky s rovnou podhledovou plochou mají v průmyslových a komerčních stavbách mnohé přednosti, protože umožňují zcela variabilní dispoziční řešení pomocí lehkých příček, snižují spotřebu bednění a výztuže, usnadňují provádění stavebních prací v podstropním prostoru a dovolují úplné využití světlé výšky podlaží.

Problematiku poškození desek protlačením, která je typická pro tyto stropní konstrukce, lze vyřešit cenově výhodným a bezpečným způsobem - použitím tzv. třmínkových lišt Schöck Bole®. Výztuž proti protlačení Schöck Bole® se skládá z dvouhlavých trnů, jejichž správná poloha je zajištěna distanční pruty. Speciální distanční prvky umožňují zabudování třmínkových lišt po položení spodní vrstvy výztuže, ještě před instalací horní vrstvy.

Systémy Bole® usnadňují a zrychlují montáž výztuže na staveništi. Kromě osvědčeného standardního typu Bole® jsou k dispozici další varianty jak pro monolitické, tak pro prefabrikované konstrukce: Bole®-U pro instalaci před uložením spodní výztuže, Bole®-O pro instalaci po uložení horní výztuže a Bole®-F pro instalaci do filigránových desek po uložení kompletní výztuže v panelárnách.

Všechny systémy Bole® se dodávají jako komplety připravené k montáži a spolehlivě zaručují bezpečnost bezprůvlakových stropních desek proti protlačení.